Tüm duyurular için tıklayınız;

31 Ekim 2017 tarihine kadar denemeye açılmıştır.Turcademy, Türkiye’de akademik yayınları tek bir portal altında toplayarak bu yayınların dijital olarak akademisyenlere, araştırmacılara ve öğrencilere kolay bir şekilde ulaştırmak ve Türkiye’deki e-kitap yayıncılığına katkıda bulunmak amacıyla Informascope firması tarafından geliştirilmiş yerli bir e-kitap platformudur. İlk aşamada yaklaşık 2.500 e-kitap ile erişime açılan Turcademy; Anı Yayıncılık, Gazi Kitabevi, Palme Yayıncılık, Pegem Akademi ve Seçkin Yayıncılık firmalarına ait yaklaşık 2.500 e-kitap içermektedir. buradan ulaşabilirsiniz.

31 Ekim 2017 tarihine kadar denemeye açılmıştır. Euromonitor Passport ülkeler, müşteriler ve endüstri kuruluşları için ekonomi haberleri sağlayan, istatistikler, pazar raporları şirket profilleri ve bilgi kaynakları sunan online bir kaynaktır. Buradan ulaşabilirsiniz.

VideoLMS portalı 31 Aralık 2017 tarihine kadar denemeye açılmıştır. Erişim için kurum mail adresi ile sisteme kayıt olmak gerekmektedir. Videoları izlemek için önce kurs al butonundan kursu hesabınıza kaydedip daha sonra izleyebilirsiniz. Solidworksdan, ingilizceye, kişisel gelişimden, sunum hazır tekniklerine 6784 video içermektedir. Buradan ulaşabilirsiniz.

Mendeley nedir?
Mendeley arastirmanizi organize etmenize, ayni alanda calisan diger arastirmacilarla isbirligi yapmaniza ve en son arastirmalari kesfetmenize yarayan UCRETSIZ bir referans yonetim araci ve akademic sosyal agdir.
• Otomatik olarak referanslarinizi istediginiz stilde olusturur,
• Online olan diger arastirmacilarla isbirligi yapmanizi saglar,
• Bilgisayarinizda yer alan okunacak ve okunmus makalelerinizi organize eder,
• Okudugunuz makaleleri temel alarak size ayni konuda okuyabileceginiz baska makaleleri onerir,
• Yaninizda bilgisayariniz olmasa dahil, bilgisayariniza indirdiginiz makalelere online olarak erisim imkani saglar,
• Akilli telefonlariniz ve tabletlerinizle istediginiz yerde makalelerinizi okuma imkani verir.
buradan ücretsiz üye olup bilgisayarınıza indirebilirsiniz.